Piłka nożna: Argentyna pokonała Urugwaj. Dwa gole Messiego

Reprezentacja Argentyny pokonała 3:0 Urugwaj w mczu eliminacyjnym do mistrzostw świata i utrzymała pozycję lidera w tabeli strefy południowoamerykańskiej. Gospodarze dopiero w 66. minucie zdołali przełamać szyki obronne rywali, a piłkę wślizgiem w bramce umieścił Messi. Chwilę później było już 2:0. Ponownie asystą popisał się Di Maria, a gola tym razem zdobył Sergio Aguero. Wynik na dziesięć minut przed końcem ustalił Messi, popisując się precyzyjnie wykonanym rzutem wolnym.
- Zawsze czułem radość z gry w kadrze. Teraz jeszcze łatwiej jest się cieszyć, bo wygrywamy. Jestem szczęśliwy, bo fani bardzo mnie wspierają. Tak było w River Plate i Cordobie. Kibice reprezentacji traktują mnie tak, jak ci z Camp Nou - powiedział bohater spotkania.

Piłka nożna: Argentyna pokonała Urugwaj. Dwa gole Messiego Piłka nożna: Argentyna pokonała Urugwaj. Dwa gole Messiego Piłka nożna: Argentyna pokonała Urugwaj. Dwa gole Messiego Piłka nożna: Argentyna pokonała Urugwaj. Dwa gole Messiego Piłka nożna: Argentyna pokonała Urugwaj. Dwa gole Messiego Piłka nożna: Argentyna pokonała Urugwaj. Dwa gole Messiego