Piłka nożna: Argentyna pokonała Szwajcarię, Messi show

Reprezentacja Szwajcarii przegrała 1:3 z Argentyną w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym na Stade de Suisse Wankdorf. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście, a dokładnie Lionel Messi, który ustrzelił w tym dniu hat-tricka. Piłkarz FC Barcelony dostał piłkę po ładnym podaniu piętą od Aguero, po czym płaskim strzałem umieścił ją w siatce. Gospodarze ambitnie walczyli o wyrównanie, a ich trud został wynagrodzony w 50. minucie - do remisu doprowadził Xherdan Shaquiri.
Gdy wydawało się, że Albicelestes zakończą to spotkanie remisem, to na dwie minuty przed końcem ponownie dał o sobie znać duet Aguero-Messi. Tuż przed końcowym gwizdkiem, arbiter wskazał na jedenasty metr, do piłki podszedł zdobywca Złotej Piłki ustalając wynik.

Piłka nożna: Argentyna pokonała Szwajcarię, Messi show Piłka nożna: Argentyna pokonała Szwajcarię, Messi show Piłka nożna: Argentyna pokonała Szwajcarię, Messi show Piłka nożna: Argentyna pokonała Szwajcarię, Messi show Piłka nożna: Argentyna pokonała Szwajcarię, Messi show Piłka nożna: Argentyna pokonała Szwajcarię, Messi show