Piłka Nożna: Włosi zremisowali z Niemcami

W jednym z najciekawszych spotkań towarzyskich jakie już za nami, reprezentacja Włoch zremisowała 1:1 z Niemcami. Joachim Loew liczył na udany rewanż za półfinał Euro 2012, gdzie jego zespół przegrał 2:1. Obie drużyny będą miały okazję spotkać się na przyszłorocznych mistrzostwach świata, bowiem pewnie wygrały swoje grupy i są już pewne udziału. Goście zaczęli mecz bardzo ofensywnie i już w 8. minucie Toni Kroos świetnie dograł z rzutu rożnego, a najwyżej w polu karnym wyskoczył Mats Hummels.
Dwadzieścia minut później goście fatalnie stracili piłkę i po koronkowej akcji Abate bez zastanowienia huknął na bramkę Manuela Neuera, który nie sięgnął futbolówki. W drugiej połowie obrazy gry nie był już tak ciekawy, a trenerzy zaczęli sięgać po zmiany.

Piłka Nożna: Włosi zremisowali z Niemcami Piłka Nożna: Włosi zremisowali z Niemcami Piłka Nożna: Włosi zremisowali z Niemcami Piłka Nożna: Włosi zremisowali z Niemcami Piłka Nożna: Włosi zremisowali z Niemcami Piłka Nożna: Włosi zremisowali z Niemcami