Logo

Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair"

Piłkarze reprezentacji Polski coraz odważniej wypowiadają się na temat Franciszka Smudy, po tym jak zakończyły się już dla nas mistrzostwa Europy, a on sam zrezygnował z funkcji prowadzenia zespołu. Po ostrych słowach krytyki Kamila Grosickiego, tym razem swoje zdanie na temat trenera postanowił wypowiedzieć Sławomir Peszko. Były zawodnik FC Koeln, wyśmiał swojego byłego trenera z Lecha Poznań, że ten jeździł po komisariat i „machał” niemieckim paszportem, pozując przy tym do zdjęć.
- To właśnie najbardziej chciałbym sprostować. Uważam, że trener nie zachował się fair, jadąc na komisariat do Kolonii, robiąc tam sobie zdjęcia i wymachując niemieckim paszportem, bo przez lata współpracy nie zasłużyłem na taki cyrk, ale to w sumie jego sprawa, że dał się wciągnąć w tę medialną prowokację. Mógł sobie jednak darować opowieści, że klękałem przed nim i błagałem, aby mi wybaczył, bo to nigdy nie miało miejsca. I nie będzie miało. Już szczerze powiedziałem, gdzie widzę swoją winę, więc nie wydaje mi się, aby sposób, w jaki mnie ukarał, był adekwatny do przewinienia. Nigdy jednak nie skrytykowałem selekcjonera za brak powołania na Euro 2012, choć w mojej obronie stawały piłkarskie autorytety. To była decyzja Smudy, do której miał prawo - powiedział Peszko w wywiadzie dla Piłki Nożnej.

Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair" Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair" Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair" Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair" Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair" Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair"

2012-06-26 - P. Rączka

1

Komentarze do:
Peszko o Smudzie - "trener nie zachował się fair"

Ryzykant 2012-06-26 15:17

Teraz to odważny jak juz wie, ze Smuda nie będzie dalej prowadził kadry :)

Podobne artykuły i galerie