PŚ w pływaniu: Korzeniowski trzeci w Moskwie

Polski pływak – Paweł Korzeniowski zajął trzecią lokatę w wyścigu na 200m stylem dowolnym. Zawody odbywały się w ramach Pucharu Świata, a miejscem zmagań była Moskwa. Popularny „Korzeń” pokonał dystans w czasie 1.45,01. Pierwsze miejsce zajął Rosjanin - Daniła Izotow z czasem 1.42,77.

Paweł Korzeniowski Paweł Korzeniowski

We wtorkowych zawodach Korzeniowski okazał się najlepszy na 200m stylem motylkowym. Za Polakiem uplasowali się Rosjanin - Nikołaj Skworcow i Brazylijczyk - Lucas Salatta.

W rywalizacji brał udział również inny polski zawodnik – Radosław Kawęcki. W wyścigu na 200m stylem grzbietowym zajął on czwarte miejsce z czasem 1.53,24. Zwyciężył Rosjanin - Arkadij Wiatczanin.

Kolejne zmagania czekają pływaków w dniach 6-7 listopada. Wtedy to, odbędą się zawody Pucharu Świata w Sztokholmie.