Logo

Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze"

Novak Djoković wyrasta na głównego faworyta do końcowego zwycięstwa w wielkoszlemowym US Open. Serb w IV rundzie rozgromił 6:3, 6:0, 6:0 Marcela Granollersa-Pujola, przyznając po spotkaniu, że rozegrał prawdopodobnie swoje najlepsze spotkanie w karierze. Lider światowego rankingu w drugim i trzecim secie był wręcz nie do zatrzymania, a fani tenisa mogli tylko przecierać oczy z wrażenia. W kolejnej rundzie "Djoko" zmierzy się z reprezentantem Rosji - Michaiłem Youzhnym.
- Rozegrałem jeden z najlepszych meczów w swoim życiu. Zrobiłem wszystko poprawnie. Wykonałem perfekcyjnie każdy element gry, jestem z siebie bardzo zadowolony. W drugim i trzecim secie pokazałem swój najlepszy. To wielka przyjemność, gdy czujesz, że grasz bardzo dobrze i nikt nie może ci zagrozić – powiedział Djoković.

Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze" Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze" Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze" Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze" Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze" Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze"

2013-09-04 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Novak Djoković - "To był jeden z najlepszych meczów w karierze"

Podobne artykuły i galerie