Neymar wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, Santos przegrywa

W dzisiejszym spotkaniu Campeonato Brasileiro, Atletico-MG pokonało 2:1 Santos. Była to już dwunasta porażka w tym sezonie dwukrotnego mistrza Brazylii. Spotkanie od samego początku nie układało się po myśli gości, bowiem pierwszą bramkę stracili już w 6. minucie meczu. Wyrównujący gol padł dopiero na początku drugiej połowy, a jego autorem był Borges, który wykorzystał rzut karny. Dziesięć minut później boisko opuścił Crystian za drugą żółtą kartkę, a gospodarze zaraz potem wyszli na prowadzenie po golu Alvesa. Santos nie mógł poradzić sobie z dobrze grającą obroną Atletico-MG. Nerwy sprawiły, że na sześć minut przed końcem meczu, z boiska wyleciał Neymar za dyskusje z arbitrem.

Neymar wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, Santos przegrywa Neymar wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, Santos przegrywa Neymar wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, Santos przegrywa Neymar wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, Santos przegrywa Neymar wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, Santos przegrywa Neymar wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, Santos przegrywa