Neymar strzela z karnego, Flamengo remisuje z Santosem

W 31. kolejce Campeonato Brasileiro piłkarze Flamengo zremisowali 1:1 z Santosem. Samo spotkanie było bardzo dobrym widowiskiem, w którym piłkarze obu drużyn prezentowali wysoki poziom. W pierwszej połowie pomimo kilku dogodnych sytuacji kibice w Rio de Janeiro goli nie oglądali. Na początku części meczu Szkarłatno-Czarni faulowali w polu karnym gracza Santosu, a arbiter spotkania bez wahania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Neymar i umieścił piłkę w siatce.
Goście wyrównującą bramkę zdobyli w 78. minucie za sprawą pięknego strzału głową Deivida. Flamengo zajmuje obecnie czwartą pozycje w lidze, a Santos dziesiątą. Do swojego rywala z tego meczu tracą 10 punktów, a do lidera 15.

Neymar strzela z karnego, Flamengo remisuje z Santosem Neymar strzela z karnego, Flamengo remisuje z Santosem Neymar strzela z karnego, Flamengo remisuje z Santosem Neymar strzela z karnego, Flamengo remisuje z Santosem Neymar strzela z karnego, Flamengo remisuje z Santosem Neymar strzela z karnego, Flamengo remisuje z Santosem