NHL: Pittsburgh Penguins wygrali z Florida Panthers

Hokeiści Pittsburgh Penguins przerwali passę sześciu porażek z rzędu, wygrywając 4:1 wyjazdowe spotkanie z Florida Panthers. Goście od początku grali bardzo ofensywnie, jednak ich strzały nie znajdywały drogi do bramki. W pierwszych dwudziestu minutach gry, krążek trzykrotnie trafiał w słupek po strzałach Pingwinów. Podopiecznym Dan`ego Bylsma szczęście dopisało zaraz na początku drugiej tercji, kiedy to w końcu Sullivan trafili do siatki.

Arron Asham vs. Krys Barch
- Chyba właśnie czegoś takiego potrzebowaliśmy po pierwszej tercji. Kilka zmarnowanych okazji, słupków, a następnie gola zdobytego z dużym udziałem szczęścia - powiedział szkoleniowiec Penguins.

NHL: Pittsburgh Penguins wygrali z Florida Panthers NHL: Pittsburgh Penguins wygrali z Florida Panthers

Jeszcze przed końcem drugiej części gry Jewgienij Małkin podwyższył prowadzenie dla gości. Ostatnia tercja przebiegła pod dyktando ekipy z Pittsburgha. Gole zdobywali Tyler Kennedy i James Neal, a dla gospodarzy Michał Repik. Niebawem do składu Pingwinów powinien dołączyć Sidney Crosby, który wziął już udział w otwartym treningu.