NHL: Phoenix Coyotes pokonali po dogrywce Nashville Predators

W pierwszym półfinałowym meczu Konferencji Zachodniej, hokeiści Phoenix Coyotes wygrali po dogrywce 4:3 z Nashville Predators. Oba zespoły uważane są za potentatów w grze obronnej, przez co wielu ekspertów twierdziło, że o bramki będzie niezwykle ciężko. Już pierwsza tercja, która zakończyła się wynikiem 1:1, pokazała, że rywalizacja ta dostarczy wielu niezapomnianych emocji.
Kolejna odsłona zakończyła się zwycięstwem Kojotów 2:1. Drapieżniki zdołały strzelić bramkę wyrównującą na cztery minuty przed upływem regulaminowego czasu spotkania. Dogrywka trwała bardzo długo, bo aż 15 minut. W tym czasie ekipa z Arizony głównie oglądała poczynania rywali. Ku zaskoczeniu rywali, po wznowieniu w ofensywie, krążek powędrował do Raya Whitneya, a ten zdobył zwycięską bramkę.

NHL: Phoenix Coyotes pokonali po dogrywce Nashville Predators NHL: Phoenix Coyotes pokonali po dogrywce Nashville Predators NHL: Phoenix Coyotes pokonali po dogrywce Nashville Predators NHL: Phoenix Coyotes pokonali po dogrywce Nashville Predators NHL: Phoenix Coyotes pokonali po dogrywce Nashville Predators NHL: Phoenix Coyotes pokonali po dogrywce Nashville Predators