NHL: Philadelphia Flyers wygrała z Pittsburgh Penguins

Hokeiści Philadelphia Flyers wygrali 6:5 z Pittsburgh Penguins, a kibice po raz kolejny mogli być zadowoleni z widowiska jakie stworzyły oba zespoły. Starcia tych drużyn już w poprzedniej edycji fazy play-off były jednymi z najciekawszych - nie brakowało w nich goli, bójek, emocji i dramaturgii. Pingwiny rozpoczęły mecz od prowadzenia 2:0, ale w dalszej fazie spotkania to rywale zdobyli cztery gole pod rząd.
Lotnicy w trzeciej tercji za bardzo się rozluźnili, przez co na dwie minuty przed końcem gracze Pittsburgh zdołali nawet doprowadzić do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do Lotników, a gola na wagę zwycięstwa strzelił Jakub Vorack.

NHL: Philadelphia Flyers wygrała z Pittsburgh Penguins NHL: Philadelphia Flyers wygrała z Pittsburgh Penguins