NHL: Ottawa Senators przegrała z New York Rangers

Hokeiści New York Rangers wygrali swoje ósme spotkanie w tym sezonie, tym razem pokonując 3:2 drużynę z Ottawy. Najlepszy na tafli był Derek Stephan, który raz wpisał się na listę strzelców, a dwukrotnie asystował przy bramkach Mariana Gaborika. Spotkanie mogło się podobać kibicom, emocji nie brakowała w żadnej z tercji, a o zmianę wyniku walczono do ostatniej sekundy. Pod koniec drugiej tercji do gardeł skoczyło sobie dwóch zawodników - Andre Deveaux z Jaredem Cowenem. Również i w tej rywalizacji Ottawa poległa - choć też bez pogromu.

NHL: Ottawa Senators przegrała z New York Rangers NHL: Ottawa Senators przegrała z New York Rangers NHL: Ottawa Senators przegrała z New York Rangers NHL: Ottawa Senators przegrała z New York Rangers NHL: Ottawa Senators przegrała z New York Rangers NHL: Ottawa Senators przegrała z New York Rangers