NHL: Nashville Predators pokonali Detroit Red Wings i są już w półfinale

Hokeiści Nashville Predators pokonali w piątym meczu 2:1 Detroit Red Wings i jako pierwszy zespół w lidze NHL awansowali już do półfinału fazy play-off. Pierwszą bramkę dla Drapieżców strzelił Aleksander Radułow. Rywale zdołali doprowadzić do remisu w drugiej tercji, po trafieniu Jiri Hudlera. Zwycięskiego gola ponownie wypracował duet Radułow - Legwand, tyle tylko, że bramkę zdobył tym razem ten drugi.
W innym meczu Pittsburgh Penguins zdołało pokonać 3:2 Philadelphia Flyers i po pięciu meczach stan rywalizacji wskazuje wynik 3-2 dla Flyers. Pingwiny musiały sporo się namęczyć, aby uzyskać korzystny wynik i liczyć się jeszcze w walce o Puchar Stanleya. Po pierwszej kwarcie przegrywali 1:2, w drugiej zdołali wyjść na prowadzenie, by następnie przez kolejne 20 minut bronić wyniku.

NHL: Nashville Predators pokonali Detroit Red Wings i są już w półfinale NHL: Nashville Predators pokonali Detroit Red Wings i są już w półfinale