NHL: Nashville Predators pokonali Calgary Flames

W jedynym meczu ligi National Hockey League rozgrywanym w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego, hokeiści Nashville Predators wygrali 5:3 z Calgary Flames. Bohaterem spotkania został Siergiej Kosticyn, który oddając tylko trzy strzały w meczu zdobył hat-tricka. Co ciekawe każda jego bramka została zdobyta w jednej z trzech tercji. Drapieżcy choć jako pierwsi stracili bramkę, to jednak po dwóch odsłonach prowadzili 4:1.
Mecz wydawał się być pod ich kontrolą, jednak w trzeciej tercji Calgary zdobyło dwa gole i końcówka zrobiła się niezwykle ciekawa. Flames szukali bramki, która doprowadziłaby do dogrywki i nie mając nic do stracenia bramkarza zastąpił ofensywny zawodnik - nic to jednak nie dało. Jeden z graczy Nashville, gdy tylko odebrał krążek od razu wystrzelił go na połowę przeciwnika, a do pustej bramki skierował go Kosticyn.

NHL: Nashville Predators pokonali Calgary Flames NHL: Nashville Predators pokonali Calgary Flames NHL: Nashville Predators pokonali Calgary Flames NHL: Nashville Predators pokonali Calgary Flames NHL: Nashville Predators pokonali Calgary Flames NHL: Nashville Predators pokonali Calgary Flames