NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings

Najlepszy zespół sezonu zasadniczego w lidze NHL niespodziewanie przegrał drugi mecz z Detroit Red Wings i w rywalizacji do czterech zwycięstw przegrywa 1-2. Tym razem Chicago Blackhawks ulegli 1:3, odnosząc dziewiątą porażkę w 56 grze w tym sezonie. W pierwszej tercji nie padła żadna bramka, za to w drugiej Czerwone Skrzydła dwukrotnie pokonały bramkarza rywali. Gole strzelili Gustav Nyquist i Drew Miller.
Goście zdołali w ostatniej odsłonie zdobyć bramkę kontaktową, ale na siedem minut przed końcem wynik ustalił Paweł Dacjuk. - To dla nas prawdziwy policzek w twarz. Wciąż mamy przekonanie, że wygramy tą serię do czterech zwycięstw, wygrywanie w play-off jest trudniejsze i nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli - powiedział kapitan Chicago, Jonathan Toews.

NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings NHL: Chicago Blackhawks przegrali z Detroit Red Wings