NHL: Calgary Flames wygrali "przegrany" mecz z St. Louis Blues

Hokeiści Calgary Flames mają powody do zadowolenia w okresie świątecznym, bowiem odnieśli zwycięstwo 4:3 nad St. Louis Blues w meczu ligi NHL. Zwycięstwo to smakuje znacznie lepiej, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że zespół ten jeszcze na pięć sekund przed końcem przegrywał 2:3. Gola na wagę dogrywki zdobył Mark Giordano. Wcześniej w pierwszej tercji padła tylko jedna bramka dla Blues. W kolejnej odsłonie zawodnicy urządzili sobie szybkie strzelanie, bowiem w przeciągu niecałych trzech minut padły trzy bramki.
W dogrywce nie padło rozstrzygnięcie, a serii karnych o sukcesie Flames przesądził już w pierwszej serii Joe Colborne.

NHL: Calgary Flames wygrali "przegrany" mecz z St. Louis Blues NHL: Calgary Flames wygrali "przegrany" mecz z St. Louis Blues NHL: Calgary Flames wygrali "przegrany" mecz z St. Louis Blues NHL: Calgary Flames wygrali "przegrany" mecz z St. Louis Blues NHL: Calgary Flames wygrali "przegrany" mecz z St. Louis Blues NHL: Calgary Flames wygrali "przegrany" mecz z St. Louis Blues