NHL: Boston Bruins pokonali Washington Capitals

Hokeiści Boston Bruins pokonali po dogrywce 1:0 Washington Capitals w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Konferencji Wschodniej ligi NHL. Obrońcy trofeum mieli sporą przewagę w całym meczu - a wręcz nawet miażdżącą. W drugiej tercji oddali 17 strzałów, przy tylko dwóch rywali. Bohaterami spotkania bez wątpienia zostali bramkarze Tim Thomas oraz Braden Holtby, który w tym sezonie rozegrał zaledwie siedem występów.
Zwycięskiego gola w dogrywce strzelił Chris Kelly, nie dając żadnych szans golkiperowi na skuteczną interwencję. Rywale pomimo słabszej postawy, byli blisko wygranej, jednak w trzeciej tercji dobrą okazję zmarnował Aleksander Owieczkin.

NHL: Boston Bruins pokonali Washington Capitals NHL: Boston Bruins pokonali Washington Capitals