NHL: Anaheim Ducks przegrali z Dallas Stars

Hokeiści Dallas Stars pokonali 3:1 Anaheim Ducks i przerwali tym samym serię czterech zwycięstw z rzędu rywali. Gospodarze niemal całkowicie zdominowali pierwszą tercję, w dodatku dwukrotnie wykorzystali grę w przewadze - najpierw bramkę zdobył Trevor Daley, a po chwili wynik podwyższył Jamie Benn. W drugiej odsłonie gol Nicka Bonino rozbudził nadzieje na uratowanie korzystnego wyniku dla Kaczorów, ale na więcej bramek nie było ich stać. Wynik ustalił Loui Eriksson w trzeciej tercji.
- Nasze pierwsze tercje w tym sezonie są bardzo dobre. Dzisiejsza była chyba najlepsza w tym sezonie, wypracowaliśmy sobie dobre okazje i wykorzystaliśmy je. Nie jest też tajemnicą, że mamy problem z utrzymaniem takiego tempa w kolejnych tercjach, ale to już inna sprawa - powiedział po meczu trener Stars, Glen Gulutzan.

NHL: Anaheim Ducks przegrali z Dallas Stars NHL: Anaheim Ducks przegrali z Dallas Stars NHL: Anaheim Ducks przegrali z Dallas Stars NHL: Anaheim Ducks przegrali z Dallas Stars NHL: Anaheim Ducks przegrali z Dallas Stars NHL: Anaheim Ducks przegrali z Dallas Stars