Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Wizards zrewanżowali się Cavaliers

NBA: Wizards zrewanżowali się Cavaliers

2013.11.21//  P. Rączka
Koszykarze Washington Wizards odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu, rewanżując się ekipie Cleveland Cavaliers za niedawną porażkę. Goście w trzeciej kwarcie prowadzili różnicą aż 27 punktów, ale ostatecznie wygrali tylko 98:91. Marcin Gortat przebywał na parkiecie 32 minuty, a w tym czasie rzucił 8 punktów, miał 6 zbiórek, 3 asysty, dwa bloki i jeden faul. Polak po raz kolejny wyszedł na parkiet w pierwszej piątce, ale był jedynym gracze z tego grona, który nie uzyskał dwucyfrowego wyniku.
Najwięcej "oczek" zdobył Bradley Beal - 26 punktów. Brazylijczyk Nene dorzucił 24 punkty i miał 8 zbiórek, a Martell Webster i John Wall dołożyli po 15 punktów .Po jedenastu ligowych występach zespół z Waszyngtonu z bilansem 4-7 przesunął się na dziewiąte miejsce w Konferencji Wschodniej. Ich kolejnym rywalem będzie Toronto Raptors (5-7).