NBA: Washington Wizards przegrali z Detroit Pistons

Koszykarze Washington Wizards przegrali 89:116 z Detroit Pistons i odnieśli tym samym trzecią porażkę z rzędu. Bardzo dobry mecz rozegrał Marcin Gortat, który spędził na parkiecie 31 minut, w czasie których trafił 12 z 18 rzutów z gry, co dało mu łącznie 24 punkty. Do tego dołożył 10 zbiórek. Czarodzieje mieli świetny początek spotkania, w którym zdołali osiągnąć przewagę ponad dziesięciu punktów. Polak w tym czasie miał stuprocentową skuteczność 8/8.
Po przerwie podopieczni Stan Van Gundy wzięli się za grę i szybko zdołali odrobić straty, a następnie powiększali tylko przewagę. Bohaterem gospodarzy okazał się Kentavious Caldwell-Pope, który trafił sześć trójek i wywalczył 26 punktów.

Wyniki pozostałych meczów:

• New York Knicks - Cleveland Cavaliers 83:101
(Galloway 13, Thomas 11, Acy 11 - James 18, Irving 18, Smith 17)
  • Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks 86:97
(Antetokounmpo 19, Middleton 19, Mayo 15 - Millsap 23, Horford 15, Korver 12)
  • Indiana Pacers - Golden State Warriors 104:98
(Stuckey 30, Miles 13, G. Hill 12 - Thompson 39, Iguodala 14, Barbosa 9)
  • Orlando Magic - Philadelphia 76ers 103:98
(Vucevic 31, Oladipo 17, Green 16 - Covington 16, Sampson 16, Canaan 14)
  • Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 119:94
(Westbrook 21, Ibaka 20, Kanter 20 - Lawson 17, Gallinari 16, Nurkic 10)
  • Dallas Mavericks - Charlotte Hornets 92:81
(Ellis 23, Stoudemire 14, Chandler 12 - Williams 22, Kidd-Gilchrist 15, Williams 15)
  • Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 92:98
(Lillard 18, Batum 17, Blake 13 - Gasol 21, Lee 19, Randolph 15)
  • Los Angeles Lakers - Boston Celtics 118:111
(Lin 25, Johnson 22, Young 19 - Crowder 22, Thomas 21, Bradley 20)

NBA: Washington Wizards przegrali z Detroit Pistons NBA: Washington Wizards przegrali z Detroit Pistons NBA: Washington Wizards przegrali z Detroit Pistons NBA: Washington Wizards przegrali z Detroit Pistons NBA: Washington Wizards przegrali z Detroit Pistons NBA: Washington Wizards przegrali z Detroit Pistons