NBA: San Antonio Spurs wysoko pokonali Los Angeles Lakers

2012.04.21//  P. Rączka
Koszykarze San Antonio Spurs kontynuują swoją znakomitą serię zwycięstw, dzięki której znaleźli się już na pierwszym miejscu w Konferencji Zachodniej. Tym razem Ostrogi pokonały 121:97 odwiecznego rywala - Los Angeles Lakers. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Tim Duncan oraz Tony Parker i Manu Ginobili. Pierwszy z nich zdobył 21 "oczek", natomiast pozostali dwaj zanotowali po jednym punkcie mniej.
Ekipie z Miasta Aniołów nie pomógł nawet powrót do składu Kobe Bryanta, który przez kontuzje musiał pauzować dwa tygodnie - zdobył 18 punktów. O wygranej gospodarzy przesądziła druga połowa, w której w pełni dominowali wygrywając m.in. trzecią kwartę 35:21.