NBA: Portland Trail Blazers w formie

Szóste zwycięstwo z rzędu odnieśli koszykarze Portland Trail Blazers, którzy tym razem pokonali po dogrywce 118:110 Toronto Raptors. Dzięki tej wygranej zespół znajduje się na drugiej pozycji w Konferencji Zachodniej, tuż za plecami San Antonio Spurs. Goście mogli wcześniej zapewnić sobie wygraną, ale czwarta kwarta była tak zacięta, że ostatecznie o wszystkim musiała zdecydować dogrywka. W niej gracze Portland potwierdzili już swoją dominację i pewnie wygrali 16:8.
Po 25 punktów zdobyli Damien Lillard i LaMarcus Aldridge. W ekipie gospodarzy 30 punktów i 10 zbiórek miał Rudy Gay. Dobrze zaprezentował się również DeMar DeRozan, który rzucił jedno "oczko" mniej. W innych spotkaniach zwyciężały również ekipy Memphis Grizzlies i Los Angeles Lakers.

NBA: Portland Trail Blazers w formie NBA: Portland Trail Blazers w formie NBA: Portland Trail Blazers w formie NBA: Portland Trail Blazers w formie NBA: Portland Trail Blazers w formie NBA: Portland Trail Blazers w formie