NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets

Koszykarze Phoenix Suns przegrali we własnej hali 89:96 z Houston Rockets. Marcin Gortat zdobył tym razem 16 punktów i miał 9 zbiórek. W drużynie gości aż siedmiu graczy przekroczyło liczbę dziesięciu punktów, co okazało się kluczem do końcowego sukcesu. Gospodarze choć przegrywali różnicą 19 "oczek", zdołali wyjść jeszcze na dwupunktowe prowadzenie. O porażce przesądziła słaba czwarta kwarta, którą Słońca przegrały 13:22
Kobe Bryant i Pau Gasol poprowadzili drużynę Los Angeles Lakers do zwycięstwa 88:87 nad Boston Celtics. O ich wygranej musiała jednak zadecydować dogrywka.

Komplet wyników:

• Sacramento Kings 106:101 Oklahoma City Thunder
  • Denver Nuggets 101:109 Golden State Warriors
  • Phoenix Suns 89:96 Houston Rockets
  • Boston Celtics 87:88 Los Angeles Lakers - po dogrywce

NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets NBA: Phoenix Suns przegrali z Houston Rockets