NBA: Phoenix Suns pokonali Detroit Pistons

Koszykarze Phoenix Suns pokonali 109:101 Detroit Pistons, a zwycięstwo to było o tyle niezwykłe, że była to trzecia wygrana zespołu z Arizony w ciągu trzech dni - taka sztuka udaje się rzadko którejkolwiek drużynie w trakcie sezonu. Dzięki tej wygranej gracze Alvina Gentrego wskoczyli na 10. miejsce w tabeli konferencji zachodniej. Marcin Gortat przebywał na parkiecie 27 minut, w tym czasie zdobył 16 punktów, miał 5 zbiórek, 2 bloki i 2 przechwyty.
Gospodarze dominowali w pierwszej kwarcie, jednak dobra postawa Brandona Knighta sprawiła, że na drugą odsłonę goście wychodzili przegrywając tylko czteroma punktami. W dalszej fazie meczu gracze Phoenix nie radzili sobie najlepiej i przegrali drugie dwanaście minut 23:32. Po przerwie Suns prezentowali się jednak znacznie lepiej, szybko odrobili startę, a dzięki dobrej końcówce mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.

NBA: Phoenix Suns pokonali Detroit Pistons NBA: Phoenix Suns pokonali Detroit Pistons