Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Orlando Magic wygrywa na koniec roku

NBA: Orlando Magic wygrywa na koniec roku

2009.12.31//  S. Kozak
Wczoraj Orlando Magic walczyło z Milwaukee Bucks. W ostatnim meczu tego roku drużyna Gortata wygrała na swoim boisku 117:92. Rywale nie mieli najmniejszych szans.
Po drugiej kwarcie spotkania ośmioma punktami prowadził zespół z Milwaukee. Zawodnicy Stana Van Gundy’ego w trzeciej kwarcie ostro ruszyli do ataku i wyszli na prowadzenie, które do końca meczu tylko powiększali.
NBA 30.12.2009 NBA 30.12.2009

Gortatowi w ostatnim meczu też poszło dobrze. Zdobył dziewięć punktów i zaliczył siedem zbiórek. Na boisko wszedł w szóstej minucie. Później regularnie pojawiał się w każdej kwarcie. Ogólnie grał przez 24 minuty i stracił tylko raz piłkę.

Najlepszym zawodnikiem Orlando był Vince Carter, który zdobył 25 punktów. 17 punktów rzucił Dwight Howard. Wśród gości najlepszym koszykarzem był Jennings z dwudziestoma punktami na koncie.