NBA: Orlando Magic pokonuje u siebie Milwaukee Bucks

2010.02.03//  S. Kozak
Orlando Magic gościli we własnej hali drużynę Milwaukee Bucks. Pokonali rywali 99:82, a Marcin Gortat zagrał 17 niezłych minut. Zaliczył sześć punktów i osiem zbiórek.
Orlando Magic juz w drugiej kwarcie uzyskali bezpieczną, siedemnastopunktową przewagę nad przeciwnikami. To zaważyło na przebiegu spotkania. Koszykarze z Milwaukee w trzeciej kwarcie nadrabiali mozolnie stratę, ale w czwartej Magic ponownie odskoczyli im na 20 punktów.
NBA 2.02.2010 NBA 2.02.2010

Tym razem również najlepszym wśród zawodników Stana van Gundy’ego był Dwight Howard. Zdobył 22 punkty, miał 11 zbiórek i 5 bloków.

Dla Magic wczorajsze zwycięstwo jest czwartym z rzędu. Kolejne spotkanie czeka ich w piątek przeciwko Washington Wizards.