NBA: Oklahoma City Thunder lepsza od Denver Nuggets

Koszykarze Oklahoma City Thunder pokonali 115:113 Denver Nuggets w najciekawszym meczu ligi NBA minionej nocy. Zespół do zwycięstwa poprowadził Kevin Durant i Russell Westbrook, którzy łącznie rzucili aż 68 punktów. Gospodarze nie najlepiej rozpoczęli ten mecz, bowiem już po pierwszej kwarcie musieli odrabiać ponad dziesięciu punktów. Z czasem jednak spotkanie nabierało rumieńców, a rywalizacja w ostatnich minutach i sekundach była niezwykle emocjonująca.
W innym meczach Portland Trail Blazzers ograło na wyjeździe Brooklyn Nets 108:98. Chicago Bulls po trudnym boju ostatecznie wygrały 86:81 z Charlotte Bobcats. Philadelphia 76ers musiała uznać wyższość Dallas Mavericks 94:97, choć o końcowy wynik niemal do końca można było przyjmować zakłady. Memphies Grizzlies dość niespodziewanie na wyjeździe pokonali w Los Angeles tamtejszych Clippers 106:102, a Golden State Warriors byli lepsi od Utah Jazz 98:87.

NBA: Oklahoma City Thunder lepsza od Denver Nuggets NBA: Oklahoma City Thunder lepsza od Denver Nuggets NBA: Oklahoma City Thunder lepsza od Denver Nuggets NBA: Oklahoma City Thunder lepsza od Denver Nuggets NBA: Oklahoma City Thunder lepsza od Denver Nuggets NBA: Oklahoma City Thunder lepsza od Denver Nuggets