Sport   »   Koszykówka   »   NBA: New York Knicks pokonali Chicago Bulls

NBA: New York Knicks pokonali Chicago Bulls

2012.04.09//  P. Rączka
Koszykarze New York Knicks pokonali po dogrywce 100:99 Chicago Bulls i ciągle zachowują szans na grę w fazie play-off. Gospodarze wypracowali sobie sporą przewagę już w pierwszej kwarcie i przez dalszą fazę meczu starali się ją utrzymywać. Nie szło im to jednak najlepiej i w trzeciej odsłonie zaczęli nawet przegrywać. W ostatniej kwarcie Knicks ponownie się przebudzili, zdołali podgonić wynik i doprowadzić do dogrywki, w której wygrali 9:8.
Najwięcej punktów zdobył dla zwycięskiej drużyny Carmelo Anthony - 43, a do tego dołożył 7 zbiórek. W ekipie Byków 29 "oczek" zanotował Derrick Rose.