NBA: Milwaukee Bucks lepsi od Phoenix Suns

Koszykarze Milwaukee Bucks pokonali na własnym parkiecie 108:99 Phoenix Suns. Marcin Gortat zanotował swoje 13. double-double w tym sezonie, zdobywając 16 punktów i notując 14 zbiórek. Ekipie z Arizony nie pomógł fakt, że Scott Skiles, który prowadził Kozły przez ostatnie pięć sezonów, kilka godzin przed spotkaniem niespodziewanie zrezygnował z prowadzenia drużyny. Słońca w całym sezonie tylko dwukrotnie zdołały wygrać na wyjeździe.
Phoenix rozpoczęli udanie to spotkanie, bowiem po pierwszej kwarcie prowadzili 33:26. Gospodarze zaczęli odrabiać straty w drugiej połowie, która wygrali 58:43. Bucks do zwycięstwa poprowadził Brandon Jennings, zdobywca 29 punktów.

NBA: Milwaukee Bucks lepsi od Phoenix Suns NBA: Milwaukee Bucks lepsi od Phoenix Suns