Koszykówka

NBA: Magic pokonani przez Grizzlies. Pięć minut Gortata

2010.01.26//  S. Kozak
Orlando Magic grali wyjazdowy mecz z Memphis Grizzlies i ulegli rywalom 94:95. Marcin Gortat na parkiecie przebywał pięć minut. Najlepszym zawodnikiem w jego drużynie był ponownie Dwight Howard z wywalczonymi 27 punktami, 15 zbiórkami i 6 blokami.
Trener koszykarzy z Orlando – Stan Van Gundy – jest zmartwiony postawą swoich podopiecznych, którzy po raz kolejny fatalnie zagrali w drugiej połowie meczu. Nie potrafili przeprowadzić zaplanowanych akcji, czego skutkiem jest ósma przegrana w czternastu ostatnich meczach.
NBA 25.01.2010 NBA 25.01.2010

Do końca tego miesiąca Magic rozegrają jeszcze trzy ważne spotkania: z Boston Celtics, Atlanta Hawks oraz Detroit Pistons. Obecnie są na czwartym miejscu w Konferencji Wschodniej z 29 zwycięstwami i 16 porażkami na koncie.