Koszykówka

NBA: Los Angeles Lakers wygrali po dogrywce z Oklahoma City Thunder

2012.04.23//  P. Rączka
Wspaniałe spotkanie rozegrali koszykarze Los Angeles Lakers i Oklahoma City Thunder, dając przedsmak tego co już niebawem czeka nas w fazie play-off ligi NBA. Po dwóch dogrywkach ostatecznie wygrała drużyna z Miasta Aniołów - 114:106. Gospodarze byli bardzo bliski porażki, jednak w ostatniej kwarcie zaliczyli niesamowite przebudzenie wygrywając 30:14. Po tej porażce goście niemal stracili szansę na wygranie Konferencji Zachodniej.
Najwięcej punktów dla Lakers zdobył Kobe Bryant - 26, do tego dołożył 8 asyst i 6 zbiórek. Dobry mecz rozegrał także Paul Gasol trafiając 20 "oczek" oraz notując 14 zbiórek i 8 asyst. W ekipie Thunder 35 punktów zdobył Kevin Durant.