Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Los Angeles Lakers rozgromili Utah Jazz

NBA: Los Angeles Lakers rozgromili Utah Jazz

2009.12.10//  S. Kozak
Utah Jazz polegli 77:101. Koszykarze z Los Angeles Lakers w czwartej kwarcie szaleli na boisku. Dzięki temu zaliczyli dziesiątą wygraną z rzędu.
Lakersi grali u siebie i swoim fanom sprawili niezłe widowisko. Pierwsze trzy kwarty były w miarę wyrównane, ale to co pokazali zawodnicy z Los Angeles w czwartym etapie zniszczyło Jazzmanów, którzy zdobyli 6 a stracili 28 punktów.
NBA 9.12.2009 NBA 9.12.2009

Najlepsi na parkiecie byli Kobe Bryant oraz Pau Gasol. Bryant zdobył 27 punktów i zaliczył 8 asyst i 6 zbiórek. Jego kolega wywalczył 19 punktów i 12 zbiórek.

Philadelphia 76ers poległa na własnym boisku z Detroit Pistons 86:90. Mieli szansę na wygraną, bo na 66 sekund przed końcem spotkania był remis 86:86. Jednak Rodney Stuckey, który wyróżniał się na boisku, zdobył ostatnie punkty i dał zwycięstwo zespołowi z Detroit.