NBA: Denver Nuggets odnieśli 14. zwycięstwo z rzędu

Koszykarze Denver Nuggets pokonali 101:100 Philadelphia 76-ers i odnieśli 14. zwycięstwo z rzędu w obecnym sezonie ligi NBA. Passa gospodarzy była bliska przerwaniu, bowiem jeszcze na dwie minuty przed końcem zespół przegrywał różnicą ośmiu punktów! Bohaterem spotkania został Corey Brewer, który w samej końcówce wykorzystał trzy rzuty osobiste, a w całym meczu zgromadził 29 punktów. Podopieczni trenera George'a Karla zapewnili sobie zwycięstwo na 2.1 sekund przed końcem.
- Szczerze mówiąc myślałem, że już nie mamy żadnych szans, ale potem Turner nie trafił dwóch wolnych i ofiarował nam drugie życie - powiedział po meczu Brewer. Zespół z Denver zajmuje obecnie 3. miejsce na Zachodzie ex-equao z Memphis Grizzlies. Dla 76ers 18 punktów zdobył Jrue Holiday, a do tego zaliczył 15 asyst.

NBA: Denver Nuggets odnieśli 14. zwycięstwo z rzędu NBA: Denver Nuggets odnieśli 14. zwycięstwo z rzędu