NBA: Cleveland Cavaliers przerwali koszmarną serię, 36 punktów LeBrona Jamesa (wideo)

Koszykarze Cleveland Cavaliers po serii sześciu porażek z rzędu w końcu mogli minionej nocy przypomnieć sobie smak zwycięstwa. Podopieczni Blatta swoją niemoc przełamali w wyjazdowym spotkaniu z Los Angeles Lakers, które wygrali 109:102.

LeBron James LeBron James

Bohaterem przyjezdnych był bez wątpienia LeBron James. Amerykanin imponował na parkiecie skutecznością, zdobywając w sumie 36 punktów. Swoją cegiełkę do sukcesu gości dołożyli też m.in. Smith, Love oraz Irving.
W innych pojedynkach Houston Rockets pokonali u siebie 112:101 Oklahoma City Thunder, z kolei Millwaukee Bucks nie dali najmniejszych szans beznadziejnie spisującym się w tym sezonie New York Knicks (95:79).