NBA: Chicago Bulls pokonali Detroit Pistons

Koszykarze Chicago Bulls odnieśli swoje ósme zwycięstwo, w dziesiątym meczu ligi NBA. Po ostatniej porażce z Hawks, tym razem Byki bez większych problemów pokonały 92:68 Detroit Pistons. Kibice w hali United Center tylko w pierwszej kwarcie mogli oglądać wyrównane spotkanie, bo każda kolejna odsłona to pełna dominacja gospodarzy. Po słabym występie z Atlantą, tym razem Derrick Rose stanął na wysokości zadania i wspólnie z Carlosem Boozer`em, zdobyli niemal połowę punktów dla swojej drużyny.
Kolejnym przeciwnikiem Chicago będzie Minnesota Timberwolves, która zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Dywizji Północno-zachodniej. Na fanów koszykówki nadchodzącej nocy będzie czekało także jedno z ciekawszych spotkań w ostatnim czasie w lidze - Portland Trailblazers zmierzą się z Los Angeles Clippers.

NBA: Chicago Bulls pokonali Detroit Pistons NBA: Chicago Bulls pokonali Detroit Pistons