NBA: Boston Celtics awansował do finału Konferencji Wschodniej

Koszykarze Boston Celtics pokonali w decydującym meczu 85:75 Philadelphia 76ers i to oni zagrają w finale Konferenchi Wschodniej ligi NBA, gdzie zmierzą się z Miami Heat. Bohaterem spotkania został Rajon Rondo, który zaliczył Triple-double - zdobył 18 punktów, miał 10 zbiórek i 10 asyst. Tyle samo punktów zdobył Kevin Garnett. Cała podstawowa piątka miała wynik dwucyfrowy w zdobytych punktach.
79ers wychodzili na ostatnią kwartę przegrywając tylko trzema punktami, lecz w ostatnich minutach walki o upragniony finał, nie byli w stanie nawiązać walki z gospodarzami.

NBA: Boston Celtics awansował do finału Konferencji Wschodniej NBA: Boston Celtics awansował do finału Konferencji Wschodniej NBA: Boston Celtics awansował do finału Konferencji Wschodniej NBA: Boston Celtics awansował do finału Konferencji Wschodniej NBA: Boston Celtics awansował do finału Konferencji Wschodniej NBA: Boston Celtics awansował do finału Konferencji Wschodniej