Logo

Mundial 2014: Znamy komplet par 1/8 finału!

Znamy już wszystkie pary 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii. W wielu spotkaniach trudno wskazać jednoznacznego faworyta, co zwiastuje wspaniałe emocje. Faza pucharowa rozpocznie się już w najbliższą sobotę, a finał sportowej imprezy w kraju krawy odbędzie się 13 lipca na słynnej "Maracanie" w Rio de Janeiro.

Mistrzostwa Świata 2014 w piłce nożnej Mistrzostwa Świata 2014 w piłce nożnej

„Canarinhos” podobnie jak przed czterema laty w RPA, tak i tym razem o najlepszą „ósemkę” powalczą z rewelacyjnymi Chilijczykami. Pasjonująco zapowiada się konfrontacja Kolumbii z osłabionym brakiem zawieszonego Luisa Suareza Urugwajem. Niezwykle trudne zadanie czeka Holendrów. Robin van Persie i spółka zmierzą się z doskonale spisującym się Meksykiem.

Mistrzostwa Świata 2014 w piłce nożnej

Ogromną szansę na podtrzymanie swojej wspaniałej passy mają skazywani przed mundialem na pożarcie Kostarykanie. Drużynę z Ameryki Środkowej czeka bój z Grecją, która rzutem na taśmie zapewniła sobie wyjście z grupy. W innych spotkaniach 1/8 finału Francja zagra z Nigerią, Niemcy z Algierią, Argentyna ze Szwajcarią, a Belgia z zespołem USA.

Pary 1/8 finału:

Brazylia – Chile, sobota, 28 czerwca
Kolumbia – Urugwaj, sobota, 28 czerwca
Holandia – Meksyk, niedziela, 29 czerwca
Kostaryka – Grecja, niedziela, 29 czerwca
Francja – Nigeria, poniedziałek, 30 czerwca
Niemcy – Algieria, poniedziałek, 30 czerwca
Argentyna – Szwajcaria, wtorek, 1 lipca
Belgia – USA, wtorek, 1 lipca


2014-06-27 - M. Mikołajczyk

0

Komentarze do:
Mundial 2014: Znamy komplet par 1/8 finału!

Podobne artykuły i galerie