Siatkówka

Mistrzostwa Europy - Polska wygrywa w pierwszym meczu

2009.09.03//  Ł. Łuniewski
Reprezentacja Polski pokonała w pierwszym meczu Mistrzostw Europy Francję 3:1.Polacy bardzo słabo rozpoczęli spotkanie. Niska skuteczność w odbiorze oraz ataku zamieniła się w porażkę 17:25 w pierwszym secie.

Trzecia, najbardziej zacięta partia meczu również padła łupem Polaków. Po pojawieniu się na tablicy wielokrotnie wyniku remisowego, w końcówce partii więcej zimnej krwi zachowali biało-czerwoni wygrywając 25:22.

Ostatnia partia to koncertowa gra naszych rodaków, którzy blokiem i skutecznym atakiem wygrali ją 25:19 i całe spotkanie 3:1.

Jutro biało-czerwoni zmierzą się z Niemcami, których trenerem jest był szkoleniowiec reprezentacji Polski Raul Lozano.