Logo

Miroslav Klose: Hiszpanów można pokonać

Reprezentant Niemiec – Miroslav Klose jest przekonany, że jego reprezentacja zdoła pokonać Hiszpanię. Dodatkowo wspomina, że jego zespół zrobił ogromny krok naprzód od czasu Euro 2008.

Miroslav Klose Miroslav Klose

Hiszpania pokonała Niemcy 1-0 w finale Euro 2008, a zwycięską bramkę zdobył Fernando Torres. Forma obu ekip na tegorocznym Mundialu jest całkowicie odmienna niż przed dwoma laty. Wszystko stanie się jasne już w środę, kiedy zespoły spotkają się w półfinale Mistrzostw Świata. Napastnik Bayern’u Monachium, który strzelił cztery gole w turnieju sądzi, że Hiszpania może podnieść wysoko poprzeczkę, w meczu o taką stawkę.

Miroslav Klose

Klose na konferencji prasowej powiedział: „Hiszpania jest dużo lepszym zespołem niż Anglia i Argentyna. To fantastyczny zespół. Widziałem powtórkę ich meczu z Paragwajem i mogę stwierdzić, że Hiszpanię można pokonać, a poszczególni zawodnicy są możliwi do zatrzymania. Musimy wyjść na boisko i wykorzystać ich słabości”.

Urodzony w Opolu zawodnik wierzy również, że oba zespoły stworzą ciekawsze widowisko niż te rozegrane dwa lata temu.Trudno jest porównywać te spotkania. Składy drużyn uległy diametralnej zmianie, mentalność podobnie. Myślę, że stoczymy fantastyczny pojedynek, który zaspokoi oczekiwania każdego kibica” – dodał.


2010-07-05 - J. Knop

0

Komentarze do:
Miroslav Klose: Hiszpanów można pokonać

Podobne artykuły i galerie