Milik golem ratuje Ajaxowi mistrzowski tytuł?

Ajax Amsterdam po niezwykle ciężkim spotkaniu zremisował 2:2 z Utrechtem i uratował swoje szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu. Mocną lekcję wiary przeszli kibicie na Amsterdam ArenA, którzy zdecydowali się opuścić trybuny w 84. minucie, gdy goście strzelili drugą bramkę. Gospodarze nie złożyli jednak broni. Po chwili bramkę kontaktową zdobył Klaassen, a na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Arkadiusz Milik, pewnie egzekwując jedenastkę. Tym samym Ajax zrównał się punktami z PSV na trzy kolejki przed końcem sezonu.
Dla polskiego napastnika było to 19. trafienie w sezonie. Milik wyprzedził też dzięki tej bramce Dirka Kuyta z Feyenoordu i jest trzeci w klasyfikacji strzelców w Eredivisie.

Milik golem ratuje Ajaxowi mistrzowski tytuł? Milik golem ratuje Ajaxowi mistrzowski tytuł? Milik golem ratuje Ajaxowi mistrzowski tytuł?