Logo

Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich

Marion Bartoli która sklasyfikowana jest na siódmym miejscu wśród najlepszych tenisistek świata, nie wystąpi w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Powodem jest fakt, że zawodniczka pokłóciła się z Francuską Federacją Tenisową. Bartoli była jedną z faworytek do końcowego triumfu, bowiem na trawiastych kortach zawsze prezentuje bardzo wysoki poziom. W ostatnich dwóch sezonach przegrała zaledwie trzy z siedemnastu spotkań.
- Marion nie pojedzie do Londynu. Federacja ma swoje zasady - powiedział minister sportu David Douillet. Siedmiokrotna zwyciężczyni imprez rangi WTA nie spełniła najważniejszego wymogu - nie reprezentowała swojego kraju przez ostatnie dwa sezony w rozgrywkach u Puchar Francji. Marion miała wystąpić z Nicolasem Escude w międzynarodowym meczu, jednak nie zgodzono się na to, aby ojciec towarzyszył jej w tych meczach jako trener. Wiele wskazuje na to, że Francja pozbyła się właśnie jednego medalu.

Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich

2012-04-18 - P. Rączka

1

Komentarze do:
Marion Bartoli nie wystąpi na Igrzyskach Olimpijskich

darko 2012-04-18 16:58

Z tym pewnym medalem to jednak spora przesada.

Podobne artykuły i galerie