Logo

Marion Bartoli nagle zakończyła karierę

Zaskakująca informacja obiegła dziś całe środowisko związane z tenisem. Marion Baroli po porażce 6:3, 4:6, 1:6 z Simoną Halep w II rundzie turnieju Western & Southern Open, poinformowała, że kończy karierę. Francuzka nie tak dawno sięgnęła po swój pierwszy triumf w Wielkim Szlemie, wygrywając pod koniec lipca Wimbledon, pokonując w finale Sabinę Lisicką. Na niespodziewaną decyzję miały wpływ częste kontuzje, jakie w ostatnim czasie nie dawały spokoju znanej i cenionej zawodniczce.
- To był mój ostatni mecz w karierze. Przykro mi. Nadszedł dla mnie czas, by zakończyć karierę. Czuję, że to ten moment. Moje ciało nie jest w stanie więcej wytrzymać. Nawet w tym roku miałam już tyle kontuzji. Byłam w tourze przez tyle lat. Na Wimbledonie dałam z siebie wszystko, uwolniłam całą energię, którą miałam w sobie. Sprawiłam, że moje marzenie stało się rzeczywistością i to zostanie ze mną na zawsze, ale moje ciało z tym wszystkim już sobie nie radzi. Czuję wszędzie ból po 45 minutach albo godzinie gry. Wytrzymywałam z tym tak długo, ale dłużej nie mogę – powiedziała Bartoli.

Marion Bartoli nagle zakończyła karierę Marion Bartoli nagle zakończyła karierę Marion Bartoli nagle zakończyła karierę Marion Bartoli nagle zakończyła karierę Marion Bartoli nagle zakończyła karierę Marion Bartoli nagle zakończyła karierę

2013-08-15 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Marion Bartoli nagle zakończyła karierę

Podobne artykuły i galerie