Logo

Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów"

Już w najbliższy piątek zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Europy, w którym Bayern Monachium zmierzy się z Chelsea Londyn. Triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów nie ukrywają, że mają zamiar zrewanżować się The Blues za przegrany dwa lata temu finał Champions League. Dodatkową atrakcją tego spotkania jest fakt, że na ławkach trenerskich spotkają się po raz kolejny Jose Mourinho oraz Josep Guardiola, czyli dwaj odwieczni rywale z Primera Division.
- Mamy niepowtarzalną szansę na zdobycie tego cennego trofeum. Dodatkowym smaczkiem będzie rywalizacja z Chelsea. Mamy z nimi na pieńku, pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów. Odebrali nam wtedy szansę wygranej przed własną publicznością - powiedział Manuel Neuer

Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów" Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów" Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów" Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów" Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów" Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów"

2013-08-27 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Manuel Neuer - "Pragniemy zemsty za finał Ligi Mistrzów"

Podobne artykuły i galerie