Logo

Manchester United zremisował z Fulham w Premier League

Manchester United zremisował 2:2 z Fulham Londyn w meczu 25. kolejki Premier League i do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów traci już dziewięć punktów. Mistrzowie Anglii stracili bramkę w 19. minucie, a wyrównać im się udało dopiero w na niecały kwadrans przed końcem po golu Van Persigo. W 78. minucie Czerwone Diabły objęły prowadzenie po trafieniu Carricka, a Old Trafford eksplodowało z radości. Koszmar niestety powrócił w czwartej minucie doliczonego czasu gry, gdy jeden punkt wywalczył Bent.
- Powinniśmy zgarnąć trzy punkty, ale słono zapłaciliśmy za nasze błędy. Musieliśmy popracować w obronie trzy lub cztery razy na przestrzeni całego meczu, ale czasem takie rzeczy zdarzają się w futbolu. Próbowaliśmy wszystkiego, by osiągnąć triumf - dośrodkowywaliśmy, podawaliśmy, strzelaliśmy na bramkę, ale nie potrafiliśmy wykończyć swoich akcji wystarczająco dobrze – stwierdził Moyes.

Manchester United zremisował z Fulham w Premier League Manchester United zremisował z Fulham w Premier League Manchester United zremisował z Fulham w Premier League Manchester United zremisował z Fulham w Premier League Manchester United zremisował z Fulham w Premier League Manchester United zremisował z Fulham w Premier League

2014-02-10 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Manchester United zremisował z Fulham w Premier League

Podobne artykuły i galerie