Manchester United bezlitosny dla Liverpoolu FC w hicie Premier League (wideo)

2014.12.14//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Manchesteru United nie mają zamiaru odpuszczać londyńskiej Chelsea i „The Citizens”, co pokazali w niedzielne popołudnie na Old Trafford. „Czerwone Diabły” w hicie 16. kolejki Premier League pewnie, bo 3:0 pokonały Liverpool FC, dzięki czemu utrzymały trzecie miejsce w tabeli.

Gospodarze prowadzenie objęli już w 12. minucie, gdy po podaniu od Antonio Valencii piłkę do siatki skierował Wayne Rooney. Jeszcze przed przerwą „The Reds” pewnym uderzeniem głową dobił Juan Mata, zaś w drugiej połowie zwycięstwo miejscowych przypieczętował Holender Robin van Persie.