Manchester City przegrał z Crystal Palac w Premier League

Piłkarze Manchesteru City przegrali na wyjeździe 1:2 z Crystal Palace i spadli na 4. miejsce w tabeli Premier League. W ostatnim czasie mistrzowie Anglii notują słabszą passę – pod odpadnięciu z Ligi Mistrzów, w rodzimych rozgrywkach notują na przemian porażki i zwycięstwa. Do liderującej Chelsea Londyn strata wynosi już dziewięć "oczek". Obrona mistrzowskiego tytułu wydaje się być mało prawdopodobna, patrząc na aktualną formę "The Blues" i chociażby goniących ich Kanonierów.
Wynik spotkania otworzył Murray, dobijając w 34. minucie uderzenie Scotta Danna. Zaraz po przerwie znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Puncheon i choć w 78. minucie kontaktowego gola strzelił Yaya Toure, to już nie udało się zmienić rezultatu spotkania graczom ''The Citizens''.

Manchester City przegrał z Crystal Palac w Premier League Manchester City przegrał z Crystal Palac w Premier League Manchester City przegrał z Crystal Palac w Premier League Manchester City przegrał z Crystal Palac w Premier League Manchester City przegrał z Crystal Palac w Premier League Manchester City przegrał z Crystal Palac w Premier League