MŚ w Oslo: Zwycięstwo Austriaków. Polacy na 5. miejscu

2011.03.05//  D. Pęgiel
Austriacy wygrali sobotni konkurs drużynowy na Mistrzostwach Świata w Oslo. Drugie miejsce na podium przypadło Norwegom, a trzecie Słoweńcom. Polacy zajęli piątą lokatę. Z powodu silnego wiatru organizatorzy zdecydowali się przeprowadzić tylko jedną serię.
W jedynej rozegranej części dzisiejszych zawodów zwyciężyli Austriacy (500 pkt). Na drugiej pozycji sklasyfikowani zostali Norwegowie (456,4 pkt), trzecią zajęli Słoweńcy (452,6 pkt). Polacy (435,6 pkt) w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula i Adam Małysz zakończyli na piątym miejscu.