MLS: New York Red Bulls przegrali z Los Angeles Galaxy

Za nami pierwsze spotkanie dwóch najbardziej medialnych zespół ligi Major League Soccer. Drużyna New York Red Bulls przegrała 0:1 z Los Angeles Galaxy w pierwszym meczu półfinałowym konferencji zachodniej. Jedyną bramkę zdobył w 15. minucie meczu Mike Magee po podaniu króla asyst w tym sezonie Davida Beckhama. Rewanż odbędzie się 3 listopada w Los Angeles.
W drugiej połowie zespół z Thierrym Henry w składzie zaczął grać lepiej, jednak nie zdołał odrobić strat. Po końcowym gwizdku doszło do szarpaniny zawodników obu drużyn - Marquez rzucił piłką w Donovana. Arbiter ukarał czerwonymi kartami najbardziej aktywnych piłkarzy w tym zamieszaniu - Marqueza i Brazylijczyka Juninho.

MLS: New York Red Bulls przegrali z Los Angeles Galaxy MLS: New York Red Bulls przegrali z Los Angeles Galaxy MLS: New York Red Bulls przegrali z Los Angeles Galaxy MLS: New York Red Bulls przegrali z Los Angeles Galaxy MLS: New York Red Bulls przegrali z Los Angeles Galaxy MLS: New York Red Bulls przegrali z Los Angeles Galaxy