2011.09.19//  P. Rączka
Drużyna prowadzona przez Bruce Arena, pokonała 3:0 ostatni zespół Konferencji Zachodniej ligi MLS. Od początku meczu zdecydowanie lepiej na boisku prezentowali się gospodarze, a najlepszym na to dowodem, był gol zdobyty w pierwszej połowie przez Mike Magee. Kolejne bramki padały już w drugiej części spotkania. W 64. minucie wynik podwyższył znany głównie z występów w Tottenham Hotspur - Robbie Keane. Dziesięć minut później wynik ustalił Magee, zdobywając drugą bramkę w tym meczu.
Robbie Keane to najskuteczniejszym strzelec w historii reprezentacji Irlandii. 31-letni napastnik ma na swoim koncie 51 goli, które zdobył w 109 meczach. W swojej karierze występował m.in. w Interze Mediolan, Liverpoolu i Celticu Glasgow.

Vancouver Whitecaps: Joe Cannon, Jonathan Leathers, Jay DeMerit, Alain Rochat, Jordan Harvey, Shea Salinas, Gershon Koffie (Jeb Brovsky 76), Peter Vagenas, Camilo, Eric Hassli (Mustapha Jarju 73), Davide Chiumiento (Long Tan 65).
LA Galaxy: Josh Saunders, Bryan Jordan, Omar Gonzalez, A.J. DeLaGarza, Todd Dunivant, Landon Donovan (Michael Stephens 78), David Beckham (Dan Keat 78), Chris Birchall, Mike Magee, Paolo Cardozo, Robbie Keane (Miguel Lopez 84).