Logo

Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn?

Po raz kolejny powraca temat transferu Łukasza Piszczka do Arsenalu Londyn. Brytyjskie media donoszą, że jeśli zespół Kanonierów opuści Bacary Sagna, to jego następcą niemal na pewno będzie reprezentant Polski. Arsene Wenger po dobrym sezonie w Premier League zamierza wzmocni zespół na tyle, aby w przyszłym sezonie powalczyć nie tylko w fazie grupowej Ligi Mistrzów, ale również w fazie pucharowej. Cena za prawego obrońcę oscyluje w okolicach 15 mln euro.
Choć Piszczek nie ma co narzekać grając w BVB, to jednak transfer do Premier League byłby dla niego bardzo kuszącą propozycją. W najlepszej lidze świata mógłby mierzyć się co weekend z najtwardszymi graczami w Europie, gdzie sędziowie pozwalają znacznie więcej, jeśli chodzi o grę na pograniczu faulu.

Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn? Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn? Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn? Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn? Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn? Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn?

2014-03-19 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Łukasz Piszczek trafi do Arsenalu Londyn?

Podobne artykuły i galerie